Неділя, 25 жовтня 2020

Вчителі теж люди

    Кожного дня по 6-7 уроків, класне керівництво, кабінети, зошити, конспекти, плани, вивчення довідкової літератури, підготовка додаткових завдань – це неповний перелік того, що робить кожен вчитель щодня. Диву даєшся: невже усе можна встигнути?! Адже кожен із них має свої родини, дітей, а відповідно і багато домашніх обов’язків.
      Виявляється можна! Навіть ще є час на улюблені заняття. Це потребувало багато зусиль, але ми з’ясували багато цікавого. Наприклад,
      Хто б міг подумати, що наша улюблена вчителька хімії Ніна Миколаївна – справжній фанат футболу! Тож тепер перш ніж порахувати масову частку елемента, поцікавтесь як вчора зіграв «Динамо» з «Шахтарем».     А як чудово грає наша вчителька з біології Світлана Казимирівна на фортепіано, до того ж у неї абсолютний музичний слух! Так ось чому не встигнеш на уроці зашарудіти шпаргалкою, як вже змушений червоніючи віддавати свою останню надію на хорошу оцінку.
      Наш вчитель трудового навчання Броніслав Броніславович незрівняний художник. А якби ще ви бачили як майстерно він малює «лебеді» у наших щоденниках!
    Наша школа славиться чудовою збірною з волейболу! Наші вчителі – чудові спортсмени, але чомусь на їхніх уроках частіше всього доводиться пітніти нам.    Вчителька з української мови, Оксана Іванівна, любить вишивати хрестиком на канві і паличками в журналі.    Микола Іванович, вчитель правознавства, вправний мисливець. Так і на уроці не знаєш коли чекати його нападу.    Виявляється, наш вчитель інформатики Олег Михайлович грає на гітарі та баяні. Завдяки цьому він дуже уважний, а нам ця увага боком на уроках вилазить: ні «ВКонтакті» посидіти, ні контрольну списати.     Уявляєте, наш директор Надія Борисівна неперевершено співає! І кожного разу одна і та ж сама пісня про форму, поведінку, навчання…

colorbar