Неділя, 25 жовтня 2020

Чарівна сила голосу

hor1     Здається, невеличке, на перший погляд, селище, з незначною кількістю населення…Але хто б міг подумати, що саме тут буде організовано гурт,який прославить не лише наше  селище, а й весь район!
   Кілька років тому у нашій школі під керівництвом надзвичайно талановитого і працелюбного музиканта, Невідомського Олександра Володимировича,було зібрано дитячий колектив, який займається хоровим співом. Його надзвичайність полягає в тому, що хор складається з 3-х окремих голосів, що не часто зустрічається сьогодні, особливо у таких невеличких містечках. Це тому, що керувати таким гуртом дуже складно. Це, перш за все, потребує терпіння, професійного підходу і, звичайно ж, старанної, важкої та довготривалої праці. Але наш керівник, разом зі своєю дружиною, Невідомською Лілією Іларіївною,  яка працює заступником директора у цій же школі, докладають усіх зусиль, щоб їхня праця дійсно була плідною. І, на думку величезної кількості експертів, у них це непогано виходить! Протягом року хористи займаються співом, вдосконалюють і відпрацьовують свої майстерні навички, розучують нові пісні. Тому кожного разу, коли до нашої школи приїжджають гості, ми раді вітати їх новими, все більш чаруючими душу і серце, піснями і голосами.

  Репертуар хору включає в себе десятки пісень, серед яких найвідомішими є: «Ровесники й ровесниці», «Крок до зірок», «Квітуча Україна», «Наша пісня», «Посміхнись», «Келих дружби» та ін. 
 На даний момент хор «Наспів» налічує 122 учасники, кожен з яких добре усвідомлює на скільки серйозною справою вони займаються і старанно працює задля цілісності гурту і гарного результату.
   Кожен, хто хоч раз слухав спів нашого хору, залишався враженим і задоволеним від почутого. Адже гармонійне поєднання 3-х голосів проймає серце й душу. Саме тоді розумієш на скільки чарівною може бути сила людського, а особливо дитячого голосу.
   Тож ласкаво просимо до нашої школи! Саме тут відбуваються ті чудеса, що полонили душу вже сотень наших гостей! Повірте, воно того варте!!!

colorbar