Четвер, 04 березня 2021

За крок до мрії

 У світі так багато цікавих занять, та за своє коротеньке життя людина не завжди може спробувати усе. Ми, редактори та веб-дизайнери шкільної газети «Електронний метелик», два роки тому навіть уявити не могли, що незабаром будемо займатися такою цікавою і цілком новою для нас справою, як створення електронної газети. Два роки праці над цим захоплюючим проектом принесли нам багато цікавих сюрпризів. Першою приємною несподіванкою стала можливість навчатися у літній школі журналістів, де ми відчули себе маленькими акулами пера і почали підкорювати перші вершинки журналістики.

za krok do1


Далі на нашому творчому шляху траплялися різні перемоги та досягнення. Саме вони привели нас у чарівне місто Кам’янець-Подільський, де проходила церемонія нагородження юних журналістів. У Кам’янець-Подільській ЗОШ №17, де відбувалася урочиста частина зустрічі, панувала приємна та дружня атмосфера. Нас привітно зустріли, після чого ми мали можливість подивитися газети інших учасників. Також приємним сюрпризом стало те, що нас провели до музею, де була виставка, присвячена Чорнобильській катастрофі. Нам сподобалось, що екскурсоводами були учні цієї школи, які розповідали цікаві факти, а також те, що там було багато макетів, створених учнями та вчителями.

za krok do2 za krok do3 


Потім між усіма учасниками проводився творчий конкурс на найкращу статтю. Серед трьох тем ( «Мрії здійснюються», «А ось і ми» та «Ми з газетою на ти») нам випала перша, над якою ми працювали наступні чотири години. Зізнаємось, що боротьба була дійсно запеклою, а в класі, в якому ми працювали було дійсно гаряче: оченята всіх журналістів розгорілися на не жарт, здавалося ось-ось з-під стомлених клавіш полетять іскорки. Щоб трішки відпочити та охолонути, наша команда вирішила підкорити Кам’янець-Подільський каток. Та не одразу він почав нам підкорюватися. Цікаві та неповторні падіння, обійми з бортиком та гарячі поцілунки із холодним льодом – це далеко не весь перелік сюрпризів, які підготував нам каток, але за дві коротенькі години ми настільки полюбили його, що вирішили, що тільки один каток вартий того, щоб весь рік плідно працювати над газетою.

za krok do4

Наступного дня проводилася церемонія нагородження учасників. Справжню гордість за свою працю ми відчули, коли у номінації «Найкраща електронна газета» перемогу здобув наш «Електронний метелик».

za krok do5

Тож додому ми поверталися цілком щасливі та задоволенні.
Ми дуже вдячні організаторам цього конкурсу, тому саме завдяки їм ми відкрили для себе цікавий і захоплюючий світ журналістики!

colorbar