Четвер, 04 березня 2021

За школу є кому постояти!

Хто б міг подумати, що у нашій школі навчається майстер спорту, неодноразова чемпіонка України з тхеквондо! Але дійсно, нам є чим пишатись!za shkolu1   Учениця 11-Б класу Крутій Євгенія з дитячих років пов’язала своє життя з доволі нелегким видом спорту – тхеквондо. Тато Євгенії давно займається цим видом спорту і тренує молодь покоління для того, щоб у майбутньому забезпечити своїх учнів визнанням, певним статусом у суспільстві і зробити з них справжніх майстрів своєї справи. Двоюрідний брат Євгенії, Подзигун Олександр, також пов’язав своє життя з тхеквондо. Як говорить сама Женя, вперше на тренування її привів саме він. Тоді спортсменці було лише 3 роки. Звичайно ж, та маленька дівчинка ще не вміла виконувати складних прийомів, але вже з перших днів тренер помітив вольовий дух, рішуче прагнення до перемоги, яке горіло в очах маленької Жені під час веселих командних ігор, у яких вона дуже любила брати участь. Поступово дівчинка росла і набувала нових вмінь та досвіду ведення боротьби. Вже у 8 років Женя здобула свою першу перемогу. То було перше серйозне змагання у її житті, перед яким юна спортсменка сильно нервувала, адже саме воно мало визначити подальшу долю спортсменки. Ця перемога означала і проголошувала появу на світовому рингу нового небезпечного і рішуче налаштованого суперника – Крутій Євгенії Михайлівни.
   Юна спортсменка відчула свій потенціал; у її очах спалахнула нова іскра, бажання рухатися далі, наполегливо тренуватися і здобувати нові перемоги.
   І справді, у свої 16  років Євгенія вже здобула надзвичайно багато. У її колекції більше 100 визначних медалей, 10 кубків, зароблених власними силами, спортивною підготовкою і важкою працею.
   Минулого літа Євгенія здобула можливість представляти Україну на чемпіонаті Європи, який проводився на о. Кіпр. Учасники змагання отримали можливість познайомитись із традиціями та ментальністю місцевих народів. Організатори чемпіонату забезпечили спортсменів проживанням в курортному містечку Пафос, де вони мали можливість кілька годин на день відпочити на узбережжі Середземного моря. Але, як говорить сама чемпіонка, «після таких довгих і виснажливих тренувань вже не залишалося сил навіть для того, щоб покупатися в морі». Але все ж, загальні враження від турніру та поїздки на Кіпр надзвичайні та незабутні. Такі чемпіонати, мають ще один плюс – величезна кількість нових друзів та знайомих. Євгенія підтверджує, що завдяки тхеквондо вона не лише здобула визнання, враження,покращила свій фізичний стан, а й знайшла дуже багато друзів, у тому числі з інших країн, з якими постійно підтримує зв’язки через Інтернет, поштою та за допомогою мобільного телефону.
   Наша чемпіонка вирішила і в майбутньому пов’язати життя з своїм улюбленим видом спорту – стати тренером з тхеквондо. Вже зараз Євгенія має свою молоду команду, яку наполегливо готує до їхніх майбутніх змагань.
 Тож ми бачимо, що серйозне заняття спортом приносить лише користь, а тхеквондо – один із найкращих його видів.
   Наша школа пишається своєю командою з тхеквондо, яка гідно відстоює честь селища,району, області і навіть України на різних рівнях.
А у Євгенії є вже багато послідовників, для яких вона стала не лише прикладом та наставником, а й товаришем. Серед них учасники та переможці змагань на обласних та всеукраїнському рівнях: Михальський Євген,

 za shkolu2

Урбановський Назар,

 za shkolu3

Піхур Роман,

 za shkolu4

Тахмазов Рустам,

za shkolu5 

Буджерак Олена,

 za shkolu6

Шестопалов Роман,

za shkolu7

 Поліщук Назар,

   
za shkolu8

Нових вам звершень! Вперед до перемог!

colorbar