Неділя, 25 жовтня 2020

Під ялинку - КВН

Наше шкільне життя – це суцільний парадокс! Здавалося б, навчаємось в солідному навчальному закладі, але при цьому без гумору ми нікуди! Заглянеш в учительську – там «Смішні люди», у кабінети заступників і педагога-огранізатора – там «6 кадрів», кафедра української мови та літератури – «Файна Украйна», а російської – «Наша Russia». А в кабінеті фізики в нас взагалі «Велика різниця». Словом, з гумором у нас проблем немає, тому щороку у нашій школі відбувається свято жартів та анекдотів під назвою КВН.
  Цього року учнівська команда «Атас» запалювала не по-дитячому. Але в нас і вибору не було, адже щоб виглядати нарівні з вчительським «Шухером», по-іншому і не можна. Перший конкурс під назвою «В НВК свято починається з КВК» був справжньою розминкою, вчителі дивували публіку навіть танцями. Але найбільш незабутнім був музичний конкурс обох команд. Хоча з шухерськими Машею і Ведмедем було нереально конкурувати. Якби за найкращу роль ми могли вручити вчителям Оскара, то його б неодмінно отримав Ліщук В.М., який просто «взірвав» зал своїм ніжним голосом та неповторним сміхом. kvn12 1     Головними фішками цьогорічного КВНу були презентації обох команд. Вчителі вперше за всі роки підготували таке про своїх учнів. Мушу визнати, що нам було дуже приємно. Презентація вийшла більш ніж вдалою. Переконайтесь самі!
    Оскільки, тема всього КВНу звучала як «Ми в Вконтакті», то «Атас» створив сторінки наших любих вчителів, та показав залу, хто ж приховується за такими ніками як Discoboy та Terminator. Цікаво? Тоді дізнайтесь самі!
 Презентація учнів закінчується такими словами про вчителів: « Вони в наших Друзях назавжди». Саме друзями стають вчителі та випускники після КВНу, не наставниками та учнями,  а друзями, які вміють і послухати один одного і понасміхатися без образ. За це і варто любити нашу школу, адже тут зібрались серйозні люди з найяскравішим почуттям гумору!

kvn12 2


Автор: Подважук Ольга

colorbar