Середа, 14 квітня 2021

Дозвольте колядувати!

Chedruha

 Новорічні свята – це завжди весело, а новорічні свята в 11 класі – це не просто весело, це незабутньо, цікаво та яскраво! У нашій школі існує чудова традиція: саме ми, випускники, маємо запалювати зірки на новорічному небі. Цього року на Щедрий вечір ми свій обов’язок виконали з честю.
   Все починалося з вибору щедрівки. Перед нами стояв важкий вибір, але ми обрали нову, ще нікому невідому, проте дуже запальну пісню. Наші хлопці майстерно підібрали до неї акорди, і в нас вийшов цікавий та оригінальний ансамбль. Проте це був тільки початок, найцікавіше було попереду: розподілити ролі та підібрати костюми. Хлопці довірили цю місію дівчатам, тому  й вийшли наші красені особливо кумедними та неповторними, оскільки дівчата не виявили ні жалю, ні совісті.
   До першого пункту нашої нелегкої мандрівки ми діставалися автобусом, де за проїзд розплатилися гастролями. Оскільки наш хіт був ще не до кінця готовий, то репетиція проходила прямо на зупинці. Ми не шкодували ні голосу, ні енергії, шкода тільки капелюшка не додумались перевернути. Отож, у повній бойовій готовності ми вирушили до нашої улюбленої вчительки іноземної мови Наталі Миколаївни. Наш візит став для неї приємним сюрпризом, оскільки ми були першими в історії школи, хто проклав до неї такий нелегкий шлях. Особливо важким був шлях назад, тому що Наталя Миколаївна нас так гарно зустріла, що ми аж з радості пропустили всі автобуси. Наступним нашим пунктом став мікрорайон БАМ.

 Там ми завітали до нашого класного керівника Валентини Янівни, до вчительських сімей Ліщуків, Левчинських та Ухєєвих і, звичайно, не минули нашу вчительку світової літератури – Валентину Петрівну. Далі наш маршрут пролягав через будинки заступника директора – Тетяни Василівни, ще одного класного керівника одинадцятих класів – Ірини Борисівни, а також Світлани Казимирівни, Ніни Миколаївни, Наталі Петрівни. Ще ми завітали до заступника директора, а по сумісництву – нашої улюбленої вчительки української мови – Олени Володимирівни, якої, на жаль, так і не застали.
   Всі вчителі слухняно та покірно виконували накази нашої щедрівки: «…Приготуйте нам гостинці, бо ми вам защедрували!», за що ми їм щиро вдячні. Впевнені, що і ми, і вони запам’ятають цей Щедрий вечір надовго!


                                                                                                                       Автор: Густяк Наталія

 colorbar