Четвер, 04 березня 2021

Країна починається з нас

 

Усі ми бажаємо, щоб люди в Україні жили щасливо. Та замало робимо для того, щоб наші бажання здійснилися. Чекаємо, поки все зміниться саме по собі. Та без спільних дій ніхто і ніколи не доб’ється процвітання нашої країни.  

Учні та студенти понінківських навчальних закладів вирішили спільними зусиллями привести в порядок вулиці та околиці нашого селища. Понінка багата надзвичайно красивими місцинами, але недобросовісні люди їх забруднюють і знищують.

За ініціативою молоді селища було проведено два суботники, і завдяки наполегливості та активності учасників акції було зроблено багато добрих справ. Діти прибрали у парку та Дубинці, назбиравши близько ста пакетів зі сміттям. Особливо забрудненими виявилися береги річки Хомори.В очищенні водойми взяли участь і рибалки.  Тепер усі понінківчани можуть із задоволенням відпочивати на природі, де їм не будуть заважати гори сміття.   

   Під час другого суботника було прибрано територію біля лікарні та на стадіоні. За підтримки мера селища молодим активістам було надано машину для вивезення зібраного сміття. Гірко зізнаватися, що машина була переповнена зібраним.

   Діти були приємно вражені тим, що дорослі теж долучилися до прибирання. Деякі люди не проходили повз, а просто залишалися допомагати. На кожен суботник приходило близько двадцяти активістів, але і цими силами ми зробили багато.

  Висловлюємо щиру подяку усім, хто взяв участь у цих заходах. Приємно знати, що у нашому селищі є свідомі громадяни, які бажають змінювати свою маленьку батьківщину на краще.  

  Юні патріоти планують і надалі влаштовувати подібні акції, адже ще багато справ не зроблено. Найближчим часом вони планують посадити квіти біля постаменту, що залишився від знесеного пам’ятника Леніну, а також перефарбувати його у кольори національного прапора.   

  Сподіваємося, наступного разу до таких акцій долучиться набагато більше людей, а інші усвідомлять, що ми маємо берегти навколишній світ і нашу країну,  адже як казав видатний український співак Андрій Кузьменко: «Ти сам собі країна! Зроби порядок у своїй голові ».  

  Тож запрошуємо всіх небайдужих долучитися до нашої акції!

Моренець Світлана,

учениця 6 класу гімназії