Середа, 14 квітня 2021

Пара 2012

Foto 1 kohannyaЯкий же приємний присмак кохання! Коли п’янієш від чарів, прискорюється пульс, купа емоцій, і ти безмежно щасливий, не шукаючи для цього причин. 14 лютого наша школа відзначала день Святого Валентина. Кожен мав змогу надіслати святкову листівку для своєї другої половинки, або просто порадувати друзів. 

У  школі 17 лютого було проведено вечір до Дня закоханих. Глядачі отримали масу вражень, а учасники святкові стрічки. Свято було чудове, кожен досі згадує веселі епізоди. Що найцікавіше, майже усе було імпровізовано, ніхто не знав, що саме він переможець. Було обрано три пари, які змагалися  за номінацію «Пара 2012». Це була запекла боротьба, адже кожен жадав перемоги. Але, як відомо,  переможець лише один! У першому конкурсі кожен учасник, по черзі, говорив своїй половинці лагідні та ніжні слова, чи звичайні компліменти. У наступному конкурсі – кожна дівчина, піклуючись про зовнішній вигляд свого хлопця, вчилась зав’язувати краватку. В останньому конкурсі  пари повинні були виразити своє кохання не використовуючи слів, лише за допомогою жестів.

Учасники гідно пройшли усі випробування, які на них чекали. Глядачі дуже хвилювалися і голосно вболівали за них. Найбільшим сюрпризом цього свята було те, що при оголошенні номінацій парам зав’язали руки стрічками, і вони не розв’язували їх до кінця святкової дискотеки. Це дало їм можливість краще пізнати один одного.

Тож переможцями стали: Москальчук Юлія і Капуста Олександр – найщиріша пара, Лавренюк Сергій і Гончаренко Христина – найоригінальніша пара, Сніцаренко Михайло і Матвіїв Наталія – пара 2012! Вітаємо переможців! Надалі бажаємо їм перемог у житті, справжнього кохання і просто гарного настрою!

 Автор: Андрушко Артем

colorbar