Четвер, 04 березня 2021

Модні тенденції: літо 2015

Пора року, коли як ніколи можна показати всю свою красу – це, звісно ж,  літо.  І жодна людина, а особливо дівчина, не зможе встояти перед спокусою не похизуватися новими образами. Що ж саме вибрати? Які ж тенденції модного одягу  популярні цього року? Що дизайнери нам пропонують? Про це ми і поговоримо в нашій статті.

2

 

 4                                    5673
І так, розпочнімо нашу розмову з невід’ємної речі гардеробу кожної дівчини – сукні. Цього року, як і кожного іншого,  в першу чергу, лягли комфорт, легкість, зручність, свобода рухів, які надає одяг. На піку популярності є легкі, струмуючі, летючі тканини. Вільний, асиметричний крій буде присутній у кожному елементі одягу. Прямі сукні-сорочки, летючі блузи, розкльошені, струмуючі сарафани, одяг в розкутому стилі банджо і кантрі, безліч елементів з хіпі – це все буде не тільки модним цього року, а й практичним у використанні.

До того ж,правильно підібравши сукню, дівчина зможе не тільки підкреслити переваги своєї фігури, а й сховати недоліки. Якщо говорити про джинси, то в моду повертаються широкі джинси і неповторний кльош. Звісно ж, літо не обійдеться без широких, легких брюк вільного крою  з різними яскравими принтами.

Тепер поговоримо про кольори, які будуть актуальними цього року для жіночого гардеробу. Ну, звісно, що чітко сказати, які саме кольори будуть найпопулярнішими, не можемо. Проте  дизайнери пропонують нам цього літа купувати речі яскраво-жовтих, рожевих, фіолетових, зелених та синіх відтінків.

Що стосується чоловічого одягу, то модними цього літа будуть речі у вертикальну смужку, розпочинаючи від брюк і закінчуючи сорочками. Також актуальним буде поєднання джинсових речей. Не обов’язково, щоб верх і низ були однакових кольорів, навпаки, дизайнери пропонують нам різні контрасти в цьому виборі.

Ну а що стосується офіційного стилю, то він нічим не змінився. Та дизайнери пропонують відійти від стандартів та спробувати комбіновані костюми світлого верху та темнішого низу, або ж навпаки. Ось для чоловічого одягу, вже чітко відомі кольори, які цього року будуть найпопулярнішими, їх є три: червоний, зелений та синій.

Бажаю вам бути цього літа на висоті, дивувати оточуючих креативними образами, не боятися виглядати безглуздо. Просто будьте собою, одягайтеся так, як вам подобається!

Ловінська Каріна,

учениця 4 В класу гімназії