Середа, 14 квітня 2021

Зимова королева

snigurochka   У природи немає поганої погоди, і в будь-яку погоду хочеться виглядати гарно та привабливо. І зима не виключення. Але дуже часто приходиться боротися із почервонінням шкіри, лущенням, сухістю, дискомфортом. Невже із приходом зими потрібно забути про красу, гарний макіяж, гладеньку шкіру? Звичайно, ні. Просто потрібно пам’ятати , що взимку потрібно приділяти собі та своїй шкірі більше уваги, та користуватися певними правилами.
Перш за  все пам’ятати, що бажано не наносити зволожуючі креми на обличчя безпосередньо перед виходом на вулицю, особливо в морозну погоду.  Актуально користуватися зволожуючим саме нічним кремом, а денний має бути більш жирним. Потрібно продовжувати регулярно очищати шкіру, як ви це робили і раніше. У морози не завадило б користуватися якісним тональним кремом. Не забувайте. Що допоможуть тримати шкіру в тонусі ванночки із ромашки, нагідок.
   Ну, і, звичайно, вживати продукти, що відповідають сезону: чай з лимоном, м’ясо, вітаміни, більш калорійну їжу. Обов’язкова гречка у будь-якому вигляді: її вітамінний склад просто незамінний. І тоді ти станеш справжньою зимовою королевою. 
   А ще -  ведіть здоровий спосіб життя: тільки зараз є можливість покататися на лижах, ковзанах, санчатах, зліпити снігову бабу, просто впасти у великий сніговий замет чи прогулятися ввечері, прислухаючись до тиші та поскрипування снігу під ногами.
Не хворійте і будьте красивими! 
 

colorbar