Середа, 14 квітня 2021

Мова кольорів волосся

   devushkiЛюдина сама собі ускладнює життя. Постійно вивчаються та розгадуються загадки, які приховують у собі наші тіла. Вже досконало вивчено мову жестів, адже так цікаво, коли людина сама себе видає своїми рухами. Або ж дехто з певною точністю може розповісти про  твоє майбутнє, лише дивлячись на лінії твоєї долоні. По очах вчені можуть охарактеризувати чи талановита людина, по поставі - чи здатна до сміливих вчинків. Словом, всі вже давно про нас все знають. Давайте і ми дізнаємось.
   Вчені знайшли залежність між кольором волосся й характером людини! Виявляється, що колір очей, шкіри і волосся певним чином пов’язані з організацією нервової системи, а також можуть на неї впливати.Під час експериментів було доведено, що люди з темним кольором волосся не такі вразливі, як світловолосі. Світловолосі значно частіше і з більшим задоволенням вередують.
   Блондинок і русявих вважають м’якими та милими, брюнеток – наполегливими та жорстокими, людей з каштановим волоссям – спокійними та впевненими в собі, рудих – лукавими та нахабними.
   Цікавим фактом є те, що більшість жінок змінюють колір волосся під впливом зовнішніх соціальних факторів з метою змінити своє життя. Так, якщо ви пофарбувалися на блондинку, значить вам набридло бути рішучою та відповідати за свої вчинки. Вам не вистачає простих людських слабкостей і ви налаштовані зайнятися налагодженням особистого життя.
   Якщо ж ви вибрали рудий колір волосся, то це говорить про те, що душа потребує глобальних змін. Ви намірені яскраво та крикучо заявити про себе на весь світ. 
   Зміна кольору волосся на темний колір вказує на те, що вам набридло те як вас сприймають. Ви рішуче налаштовані довести отосуючим що ви зовсім не така «біла та пухнаста». Ви намірені досягти своєї мети та певних висот.
   Натуральний колір волосся або відтінок, наближений до вашого природнього, говорить про те, що вас в цілому влаштовує розвиток подій вашого життя.
   Отже, робіть висновки і змінюйте своє життя…

Автор: Луцька Надія

colorbar