Середа, 14 квітня 2021

Вечірній і денний макіяж

Автор: Гребенюк Анна (за матеріалами інтернет – видань)

Зранку – у школу, а ввечері – на дискотеку. І там, і там хочеться виглядати привабливо, привертати увагу, але разом із тим виглядати витончено, а не вульгарно.
Якщо ви також ставили перед собою такі запитання, то час познайомитися із матеріалами моєї статті. Можливо, ви отримаєте відповіді на свої запитання.
У чому відмінність денного макіяжу від вечірнього? Перш за все, при нанесенні макіяжу завжди слід брати до уваги ступінь освітленості – чим яскравіше і насиченіше світло, тим менш помітним повинен бути макіяж, інакше існує ризик виглядати неакуратно і навіть вульгарно.

vecmak1Легкий дотик
Основна мета ДЕННОГО MAKE-UP - бути ледь помітним, а також надати обличчю ніжність і чуттєвість. Прозора основа, помах пензликом з розсипчастою пудрою шовковистою текстури. Ніяких яскравих переходів і насичених відтінків, блискіток і сміливих рішень - безглуздя ні до чого. Ледь помітна тонка лінія світло-бежевого олівця на верхні повіки «відкриє» очі. На губи можна нанести непомітний перламутровий блиск, або матову помаду молочно-рожевого або молочно-персикового відтінку - тоді і ближче до вечора макіяж буде виглядати актуально. Отже, денний макіяж повинен бути ледь помітним і гармонійним. Найкраще для денного макіяжу підходять нейтральні тони, непомітні, але, тим не менш, підкреслюючи природну красу.
Денний макіяж легкий і непомітний, він надає особі ніжність і чуттєвість.

vecmak2Гра кольорів
Основна мета ВЕЧІРНЬОГО MAKE-UP - зробити дівчину яскравою, вишуканою і неповторною.
Вечірній макіяж за визначенням повинен бути більш ефектним і яскравим. Не бійтеся використовувати яскраву насичену колірну палітру і експериментувати з косметикою. Якщо ви стежите за останніми тенденціями макіяжу, саме час ними скористатися! Вечірній макіяж дає можливість використовувати тональний крем на пару тонів світліше або темніше природного кольору шкіри. Все залежить від ситуації. Якщо це вечеря при свічках, вечірка в нічному клубі - можна скористатися більш світлою пудрою. Це зробить обличчя більш яскравим і виразним. Якщо ж планується «вихід у світ» під яскравими софітами - більш темна пудра вдало підкреслить ефект засмаглої шкіри. Втім, пам’ятайте, що акцентувати слід тільки очі або губи. Якщо вам подобаються ваші очі, виділіть їх за допомогою підводки або олівця і чорної туші! Вдалий мерехтливий блиск на вилицях, яскрава помада з вологим блиском, переходи тіней з одного відтінку в інший. Вії обов'язково повинні бути нафарбовані. Накладні вій будуть дуже доречні.
Вечірній макіяж губ повинен бути більш зухвалим і чуттєвим, ніж денний, але навіть вечірній макіяж можна зіпсувати занадто темною помадою.
Вечірній макіяж дозволяє експериментувати і не боятися яскравих фарб.

colorbar