Четвер, 04 березня 2021

ТИЖДЕНЬ СПОРТУ - час єдності та дружби

DSC 4049Літо у повному розпалі, тому це найкращий час для спілкування, спорту та розваг. У селищі Понінка вже другий рік поспіль був проведений Тиждень спорту, організатором якого є молодіжний рух «Світло». До нього входять представники Дому Молитви, а також молодь з Ірпінської Біблійної Церкви. Завдяки наполегливим старанням людей, які входять до цього руху, протягом 6-10 липня діти змогли насолоджуватися цікавими конкурсами і змаганнями.

Кожного дня на дитячу ранкову програму приходило близько 100 дітей віком 5-12 років. Заходи розпочиналися із реєстрації на лотерею, потім дітлахи ділилися на групи і разом зі своїми лідерами йшли від станції до станції. Найпопулярнішими станціями були біблійна історія, футбол, музика, експерименти.

Юні спортсмени проявляли свої здібності у змаганнях, за що отримували різноманітні призи. Дорослі допомагали їм ставати кращими – як у фізичному, так і в духовному плані. Однією з найголовніших заповідей була: «Але всім тим, хто прийняв Його й повірив у Нього, Він дав право стати дітьми Божими».

Молодь теж мала чим зайнятися на вечірній програмі. Різноманітні ігри - волейбол, футбол, бейсбол, теніс, бадмінтон та багато інших не могли залишити байдужими. Бажаючі проходили естафети, заробляючи бали. Команда, яка отримувала найбільше балів, нагороджувалася сертифікатом. На заключній програмі розігрувалася лотерея, підлітки ділилися історіями зі свого життя, враженнями та побажаннями.

 -  Наша команда приїхала з Ірпеня вже вдруге, - каже один із лідерів. – Ми прагнемо не тільки долучити людей різного віку до спорту, а також донести до них Слово Боже. Надіємося, що вони будуть дотримуватися здорового способу життя і тримати Бога у серці.

Основним гаслом молодіжного руху є слова: «Отак нехай ваше світло світить перед людьми…». Цей вислів вчить людей бути відкритими, добрими у відношенні до інших. Головне – вчасно почати змінювати свій внутрішній світ, бачення життя. Варто пам’ятати, що ніхто ніколи не буде самотнім, адже поруч завжди буде Бог.

-   Потрібно уважно оцінювати свій спосіб життя, - говорить Олександр, один із засновників Тижня спорту. – Я не думаю, що куріння, алкоголь і наркотики є найкращими засобами, щоб розважитися. Усі люди чудово це розуміють, але не хочуть щось змінювати у їхньому житті. Але ті, хто наважилися, не побоялися усвідомити власні помилки, стають по-справжньому щасливими. Ми будемо добре жити тільки тоді, коли почнемо думати про ближніх.

Діти селища щиро вдячні організаторам Тижня спорту за незабутні враження і чудовий настрій. Кожен знайшов хороших друзів, відкрив у собі новий талант. Найголовніше – молодь почала змінювати життєві пріоритети. Замість алкоголю і куріння підлітки займаються спортом, намагаються стати кращими. Багато хто відмовився від вживання лайливих слів у своїй лексиці.  

Найбільше досягнення лідерів Тижня спорту – зближення молоді з Богом. Діти відкрили для себе щось нове, що обов’язково змінить їхнє життя на краще. Усі учасники цієї програми бажають організаторам творчого натхнення, терпіння, наполегливості та віри. Віри у те, що їхня праця немарна, бо це справді так. Ці люди приносять радість у кожне місто, село, в якому вони з’являються. Завдяки їм молодь весело і повчально проводить літні канікули.

Понінківчани щиро надіються, що проведення Тижня спорту стане хорошою традицією. Усі з нетерпінням чекатимуть наступного літа, щоб не тільки знову відвідати спортивну програму, а й стати ще ближчими до Бога. Як кажуть: «Один є шлях - шлях істини, все інше - не шляхи».

 

Моренець Світлана,

учениця 11 класу