Четвер, 04 березня 2021

Табір «Навігатор» - із вірою в серці

NBDDCYNAU9I 1  Ось і настав останній місяць літа. Кожному воно принесло багато вражень, нових ідей та вірних друзів. Християнський табір «Навігатор» став одним з місць, де можна було отримати незліченну кількість позитивних емоцій.

  Табір тривав з 27 липня по 1 серпня. До нього могла приєднатися молодь віком від 16 до 22 років. Це наметове містечко було розташоване на березі річки Случ.

  «Навігатор» - це справжній відпочинок для активної молоді, у якому можна було знайти безліч пригод. Крім того, метою цього християнського табору була допомога його учасникам пізнати Бога, стати ближчими до віри.

  Загалом, у цьогорічному таборі взяли участь близько 90 підлітків не тільки з Хмельницької області, а й зі всієї України. Цікаво відзначити, що наметове містечко відвідали діти з Росії та Америки.  

  Літній християнський табір мав різні цікаві заходи, такі як тематичні зустрічі, духовні та дозвільні програми. Щоб усе відбувалося злагоджено, був добре організований розпорядок дня.

  Кожен ранок розпочинався веселою зарядкою, аби збадьорити ще сонних дітей. Хоча погода не завжди була сонячною, молодь із задоволенням приймала участь у такій програмі, адже вона приносила багато позитиву. Після спортивної розминки всі йшли на ранкове зібрання, де лідери розповідали про плани на день, а також різні біблійні історії.

  Після зібрання діти йшли на сніданок. Варто сказати, що кухарі готували надзвичайно смачну їжу. Організатори не забували і про десерти. Діти щиро вдячні кухарям, які важко працювали задля того, щоб принести їм насолоду.

    Підлітки були поділені на команди, у яких було по 11-15 чоловік. До кожної команди входили також декілька лідерів. Групи мали свій розклад, у якому було вказано, коли вони йдуть на майстер класи. У таборі були такі майстер класи, як ZIP-line, переправа, плетіння браслетів, англійська мова та спорт.

  ZIP-line – це односторонній мотузковий спуск по канату з певної висоти. Саме цей майстер клас справив найбільше враження, тому що можна було подолати страх висоти, а також просто отримати масу емоцій від екстриму.

  Переправа здійснювалася з одного берега річки Случ на інший. Підлітки переходили по мотузці на другий берег, а коли поверталися – просто стрибали у воду. Страховка надійно захищала їх, тому про ушкодження можна було не хвилюватися.

  Кожного дня обов’язковою була загально табірна гра. Всі учасники табору приймали у ній участь. Діти разом з лідерами ділилися на декілька команд, які потім змагалися між собою у різних естафетах, спортивних змаганнях та інтелектуальних конкурсах. Переможці завжди отримували солодкі призи. Також проводилися такі змагання між лідерами та дітьми, як футбол та волейбол. Діти, згуртувавшись у команди, змогли перемогти своїх наставників.

  Коли наставав вечір, всі йшли на загальне зібрання, де місіонери розповідали про віру, Бога та Біблію. Табір також відвідали два музикальні гурти – «Горизонт» та «Вертикаль», які захоплювали живою музикою та щирими піснями. Учасники табору із задоволенням співали разом із ними. І справді, невід’ємною частиною спілкування були пісні, в яких прославляли Бога. Вони створювали незабутню атмосферу, яка надовго залишиться у серцях дітей.

DDIDWMII HK

Незабутніми були вечірні вогнища, де учасники команд ділилися своїми враженнями, почуттями, думками. Діти грали ігри та співали, знайомилися між собою. Усі ці події знімали оператори з Каліфорнії, з якими діти встигли потоваришувати. 

  В останній день молодь покатали на мотоциклах байкери. Швидка їзда залишила багато вражень у підлітків. Ввечері був запалений спільний вогонь, де всі могли востаннє поспілкуватися та повеселитися перед від’їздом. Загалом, кожен знайшов багато нових друзів, які завжди вислухають і підтримають.

Найбільшим досягненням цього християнського табору стало наближення молоді до Бога. Багато дітей зробили для себе певні висновки, які назавжди змінять їхнє життя. Хтось став щирим та добрим, хтось – забув про лайливі слова та шкідливі звички. Кожен зрозумів, що тільки від нього залежить, який шлях йому обрати – шлях світла чи темряви. Завдяки старанням наставників світ став трішки добрішим.

  Учасники табору щиро вдячні лідерам та організаторам табору за незабутні враження та позитивні емоції. Діти вважають, що цей табір є найкращим місцем, де кожен може знайти собі багато друзів, поспілкуватися з новими людьми, дізнатися багато цікавого та просто гарно провести час.

  Усі з нетерпінням чекають наступного року, щоб знову побачитись у наметовому містечку. Варто пам’ятати, що життя належить нам, і не буде для нас нічого неможливого, якщо ми дійсно цього захочемо.

 Моренець Світлана

учениця 11 класу