Середа, 14 квітня 2021

Карпати

Позаду залишилась важка перша чверть… Літо нас зарядило своєю нестримною енергією, але її вистачило не надовго, та, на щастя, знову канікули. За цей короткий тиждень ми маємо набратись яскравих вражень на два місяці. Ну що ж, ВПЕРЕД!!!
        І ось довгоочікуваний понеділок, який відкриє перед нами один з найпрекрасніших куточків нашої України – Карпати. Кожна пора року в цих мальовничих горах красива і приваблива по-своєму, кожна з них має свої неповторні барви для карпатських лісів та полонин. Нам пощастило побувати тут в пору яскравих кольорів та незабутнього листопаду.
karpaty1Кожна гора має свою витончену, особливу форму, наче вирізьблена майстерною рукою природи. Ми побували біля Кам’яної Багачки.
karpaty2А ще ми побували біля величезного камінця, в його гігантських розмірах переконайтеся самі.
karpaty3Ну, звичайно, ми як справжні туристи просто не змогли не піти в гори. Заплутані, вузенькі стежки привели нас до першої полонини, звідки все село Розтоки було видно, мов на долоні.
karpaty4Не забарилася і перша вершина, вона нам далась нелегко, але ми мали набратися сил, щоб подолати наступні чотири вершини.
karpaty5Справжніми рятівниками виявилися карпатські водопади, які втамували спрагу не одного туриста. Прямо з-під ніг тече настільки чиста вода, що не в кожній криниці така є.
Вперед нас підштовхувала думка про те, що на кінцевій зупинці нас чекає смачнюча У-У-УХА.
По дорозі нам трапилось дуже багато церков та капличок, вони зустрічалися навіть там, де майже немає людей. Так захоплює, коли мертву тишу, в якій стоять могутні Карпатські гори, порушує церковний дзвін.
karpaty6Ми продовжуємо захоплюватися природою своєї країни і впевнені, що Україна була, є і буде краєм, де природа намалювала найчарівніші краєвиди, де залишила найголосистіших птахів, і найбезхмарніше небо. Ми можемо з гордістю сказати, що наш край достойний бути частиною великої  і прекрасної планети Земля!
colorbar