Середа, 14 квітня 2021

Що потрібно встигнути за зимові канікули?

   Як відомо, все приємне дуже швидко закінчується, особливо якщо це – канікули, яких ви чекали весь семестр. Тому треба постаратися якнайкраще відпочити і гарно провести час! Ви повинні багато чого встигнути зробити, тому не марнуйте часу і насолоджуйся свободою. Пропонуємо вам для канікул програму-мінімум, реалізовувати яку можна повністю або з доповненнями!
 Насолодитися байдикуванням!
    Декілька днів ти заслуговуєш на повне байдикування. Тільки дивись, щоб цей захоплюючий процес не затягнувся на довго, бо не встигнеш схаменутися, як довгоочікувані канікули пролетять, а тобі згадати крім дивана не буде чого. Декілька днів подаруй для себе коханого: спи до обіду, дивися телевізор, читай улюблені книги, дзвони друзям.
    Для дівчат канікули – це прекрасний час, щоб проекспериментувати зі своїм виглядом: попробуй по-новому зробити макіяж, нову зачіску, перебери гардероб.
 Розважитися на свіжому повітрі!
    Ну ось ви вже насолодилися солодким ледарством.  Вже пора навідатися на вулицю і почати класно розважатися. Яка зима обходиться без ковзанів або лиж? Не роздумуючи, дзвони друзям і відправляйтеся на гірку.  Тільки не ризикуй кататися на незамерзлому озері – це небезпечно, а поблизу може не бути людини, яка тобі допоможе. Альтернативу ковзанам чи лижам складають санки.  І чому це дитинство? Зовсім ні! Для кого, як не для вас з другом придумали великі двомісні сани. Якщо погода порадує снігом, то можете організувати серед друзів конкурс на найкращого сніговика.
 Зробити класні фото!
    Зима – це знахідка для фотографа. Неодмінно сходи з друзями в ліс чи парк: там точно знайдуться  гарні пейзажі. Тільки не забувай, що  темніє взимку дуже швидко, тому не відкладай прогулянку на вечір. Рожеві щоки, смішна пухнаста шапка та усмішка на всі тридцять два будуть дуже класно виглядати в кадрі на фоні білосніжних кучугур снігу та покритих інеєм дерев.
 Влаштувати вечірку!
    Якщо на вулицю висовувати ніс не хочеться, запроси в гості друзів. Зроби запаси поп-корну і дисків та подивіться разом кіно , яке подобається всім. А ще можна присвятити вечір спогадам: хай кожен гість принесе своє дитяче відео, і разом посмієтеся над першими в житті виступами. Ну, а якщо батьки залишають тебе на вечір одного, то, не роздумуючи, організуй класну вечірку.
 Звернути увагу на домашнє завдання!
    Зрозуміло, як тільки починаються канікули, з першого ж дня хочеться тільки відпочивати. Але канікули – канікулами, а домашньому завданню треба приділити хоча б якусь увагу. Щоб  не відкладати цю «насолоду» на дві неділі, зберися з духом і два-три дні присвяти домашньому завданню! Найважче – налаштуватись на роботу, адже прихильність духу все ще святкова. Постав собі ціль: «Відмучуся – і буду далі відпочивати!» Нехай тобі прийдеться трохи поламати голову над підручниками, зате весь вільний від уроків час ти можеш займатися тим, чим дійсно хотів би.

colorbar