Середа, 14 квітня 2021

Що зробити для того, щоб не провалятись хворим на канікулах?

Щоб запобігти неприємностям, викликаних холодом, достатньо піддержувати ці прості рекомендації!
   - Тепло одягайся! Взимку трикотажна футболка з шерстяним гольфом зігріє набагато краще, аніж один, навіть якщо це буде дуже теплий гольф. Адже між одягом появиться прошарок повітря, який допоможе втримати тепло.
   - Передивися свій раціон! Щоб імунітет був на вищому рівні, збагати своє меню вітамінами: фруктами, овочами та зеленню. А ще їж каші. Вони – джерело «правильних» вуглеводів. Крім того, каші здатні підняти настрій, так як з їхньою допомогою виробляється гормон щастя -  серотонін. Також в зимню пору намагайся хоч раз в день додавати  в теплий чай одну чайну ложку меду. Ні в якому разі не розводь його в гарячій воді, а то цей солодкий продукт втратить всі свої лікувальні властивості. А їх у нього дуже багато: вітаміни – В1, В2, В6, В3, В5 і С, фруктоза, глюкоза, поживні мінерали. Мед прекрасно підвищує імунітет, допомагає зняти втому, бореться з простудою.
   - Відмовся від металевих прикрас! Вони швидко охолоджуються і забирають все твоє тепло. Тому в холодну погоду не слід носити масивні металеві сережки, ланцюжки та каблучки.
   - Не допускай переохолодження! Якщо ти дуже сильно змерз, негайно зайди в приміщення (найближчий магазин, кафе чи просто під’їзд). Пізніше, коли прийдеш додому, обов’язково випий гарячого чаю, прийми ванну і вдягнися в теплий одяг.
   Сподіваємось, що коли ви дотримаєтесь наших порад, то зимні канікули ви проведете на – «Ура»!    

colorbar