Середа, 14 квітня 2021

Хто-небудь ще має ідеї?

    Тануть сніги, біжать струмочки, починає пробиватися перша травичка, розпукуються бруньки, з'являються тендітні квіти, чути спів пташок...
 Це настала Весна — найпрекрасніша пора року, оспівана поетами за свою первозданну красу.
     Весна приносить із собою не тільки довгоочікуване тепло, вона приносить радість і надію, надію на краще. Після невблаганних морозів та лютих завірюх, після снігів, які вкривають землю пуховою ковдрою, після зимової сплячки, у яку, здається, впадають не лише деякі види звірів, а вся природа, нарешті настає Весна — прекрасна царівна у зеленому вбранні та віночку ніжних квітів.        
     Разом із потеплінням повітря відбувається потепління у душі, і так само, як ламається крига на річці, ламається крига, яка сковує людські серця. Весна обіцяє змінити все на краще, вона пророкує настання нових — кращих часів, і навіть найзапекліші скептики та песимісти починають вірити у те, що негаразди та неприємності залишаться десь у минулому, що їх забере із собою Зима, яка вже минулася, а весна разом із пахощами квітів принесе пахощі надій.      
     Весною всі намагаються вибратися «на природу» — у ліс або поближче до річки. Але, на жаль, на весняних канікулах погода була не в нашу користь.
 І що ж тепер робити? Невже нудьгувати?
 Ну, вже ні! Ми із шкільною командою обожнюємо відзначати багато самих різних незвичайних свят, а іноді вигадуємо і свої власні. Тож подивимося, що цікавого на нас чекає на весняних канікулах.
13 квітня - всесвітній день рок-н-ролу. Чим не привід влаштувати вечірку в стилі ретро і чудово провести час! Послухати старі добрі мелодії, потанцювати на славу, приготувати що-небудь смачненьке!
 18 квітня - Міжнародний день пам'яток. Відмінна можливість краще пізнати рідне місто. Відвідати невідомі і давно улюблені пам'ятки та визначні  споруди місцевості.
 22 квітня - Міжнародний день Землі. Якщо вже тепло, можна посадити що-небудь під вікнами, а можна просто піти на пікнік і відчути єдність з природою.
 29 квітня - Міжнародний день танцю! Назва свята каже сама за себе! В цей день можна  танцювати до нестями!
 Ну а можна піти іншим шляхом і вигадати власні особисті свята: «Перше весняне вогнище!», «Початок сезону їзди на роликах або велосипеді», «День смугастих шкарпеток» ну і так далі.
 Хто-небудь ще має ідеї?

colorbar