Середа, 14 квітня 2021

Маленькі поради для весняного настрою

   Усю зиму наш організм піддавався стресу. Відсутність сонця, холодне повітря, зменшення свіжих овочів і фруктів у раціоні, зимова втома...
Увесь цей вантаж навалюється на нас все сильніше в останні холодні місяці. Але скоро весна, та пора чинити опір ворогам нашої краси. Треба повернути собі бойовий дух, квітучий вигляд і гарний настрій. Як же це зробити, не витрачаючи багато часу? Існує маса способів. Приділи собі декілька митей щодня і дотримуйся нескладних правил. Результат перевершить твої очікування.

     Вітамінізація

 vitaminy  yagody 

   Для того, щоб підтримати організм після нещадної зими, заведи за правило з'їдати щодня один свіжий фрукт або випивати стакан свіжовичавленого соку. Краще не експериментувати з тропічними фруктами, а то замість вітамінної підтримки можна отримати алергію. Навіть у звичайному яблуці міститься маса вітамінів і корисних речовин. Не обходь увагою і овочі - морквина, листовий салат або болгарський перець за кількістю вітамінів, що містяться в них, дадуть фору багатьом фруктам. Можна пропити курс мультивітамінів, але користі від свіжих овочів і фруктів більше, адже в них є ще і необхідна організму клітковина. Врешті-решт, це просто смачно! Пара приємних хвилин щодня - і є дуже швидкий, видимий результат!


     Рухайся!

 Progulyanka  luzhy

   Дуже часто за зиму від малорухливого способу життя ми втрачаємо свою форму. Кращий спосіб, що не вимагає часу, перестати їсти після шостої години вечора. Можна зробити виключення для стакана кефіру, якщо вже дуже голодні. Проте і цьому способу потрібна підтримка. Потрібно більше рухатися. Якщо ти розумієш, що ранкова зарядка або спортзал - точно не для тебе, збільши рухову активність на півгодини в день. Пройдися пішки одну зупинку замість того, щоб їхати. Засікай час, сумарно твоїх подвигів повинно набиратися не менше півгодини на день. Відмінним способом рухової активності можуть стати танці -  приємно та корисно. Підраховуй хвилини наприкінці дня, і якщо їх не вистачає до півгодини, можна добрати їх домашніми навантаженнями. Поєднання здорової їжі та фізичного навантаження повернуть тобі форму дуже швидко!

     Забаві час!

   Боротися із зимовою втомою не так вже складно. Постарайся висипатися, саме сну найчастіше не вистачає організму, щоб відновити сили. Більше бувай на свіжому повітрі. Це правило, до речі, відмінно доповнює попереднє - про те, що треба більше рухатися. Влаштуй ревізію гардероба - що ти збираєшся носити навесні? Додай яскравих аксесуарів, адже за зиму всі втомилися від одноманітного пейзажу. Включи фантазію, придумай нові деталі свого образу. І заряджайся позитивом. Настрій - запорука успіху практично в будь-якому почині. Тому частіше згадуй про необхідність гарного настрою, лови позитивні миті та посміхайся! Поділися ідеями з друзями і візьміться за підготовку до весни разом. Ви зможете підбадьорити один одного, ділитися результатами і досягненнями і просто весело проводити час. Курс на весну!

colorbar