Середа, 14 квітня 2021

Всі на лижі!

   Ура! Дочекалися справжньої зими: ожеледиця, снігові замети, тріскучі морози, морозні сонячні ранки! Дехто вважає, що це час відпочити, набратися нових сил, полежавши на диванчику під теплою ковдрою. Так ось, ви сильно помиляєтеся! Адже зима дарує нас стільки цікавих розваг: катання на лижах, санях, ковзанах, прогулянки до зимового лісу.
lyzhi1   Кожна із цих розваг не тільки дарує нам гарний настрій і задоволення, а й допомагають підтримувати здоров’я.
  От візьмемо, наприклад, катання на лижах. Коли людина катається на лижах, його гомілки і стегна виявляються зігнуті, тобто м’язи ніг весь час знаходяться в напрузі, витримують статичне навантаження і проробляють роботу з утримання тіла в певному положенні. В результаті рух не виконується, а м’язи працюють. Також через те, що часто доводиться виконувати повороти, лижі чудово позначаються на талії і зміцнюють м’язи преса. lyzhi2    Крім того, морозне повітря вимагає великих витрат енергії, відповідно, спалюється більше калорій. Кисень в результаті тренування добре засвоюється тканинами, підвищується імунітет.
   Підведемо підсумки. Хто хоче гарно відпочити, мати гарний настрій, підвищити імунітет, зберегти фігуру – мерщій з нами на лижі!!!

Автор: Луцька Надія

colorbar