Середа, 14 квітня 2021

Цікавий відпочинок

Hatiko   Після важких буднів приходять довгоочікувані вихідні. Їх можна цікаво провести разом із друзями, відвідати гарні місця, порибалити та зробити багато інших корисних речей. А ще уікенд можна провести у сімейному колі за переглядами різних кінофільмів.
   Наприклад,одним із фільмів, що заслуговує на  вашу увагу є  «Хатіко», що заснований на реальній історії. Історія розповідає про японського пса, який протягом дев'яти років кожний день в один і той же час приходив на вокзал зустрічати померлого господаря. До кінця своїх днів Хатіко щодня приходить на станцію до прибуття поїзда  і чекав до самого вечора, що ось-ось його господар вийде з чергового потяга. Він так і не приходить, але Хатіко - вірний пес - не залишає свого місця. На тій станції відданий пес і знайшов свою смерть. Фільм здобув чимало прихильників і для багатьох став улюбленим.
   Ще однією художньою кінострічкою, гідною вашої уваги є «Щоденник пам’яті». Фільм знятий за однойменним біографічним романом Ніколоса Спаркса. Ті, хто переглянули фільм, залишилися під великим враженням. Фільм оповідає нам про непросту історію кохання, про вічність справжнього почуття, яке люди проносять аж до старості. Технічно, фільм чудово знятий, гра акторів захоплює. Цю роботу варто переглянути, фільм нікого не залишить байдужим.
   Чудовим фільмом, який можна подивитися теплим сімейним вечором є комедія «Ніч у музеї». Найбільший плюс цього фільму, на мій погляд, незвичний сюжет. Ідея дійсно цікава і в чомусь нова. Приваблює розмаїття персонажів і невеликий екскурс в історію.
   Загалом, це прекрасний фільм, який можна подивитися ввечері, у колі сім'ї, відпочити та отримати багато хороших емоцій.
   Отож, проводьте свій час цікаво!

                                                                                                                                     Автор: Савьюк Людмила

colorbar