Середа, 14 квітня 2021

Розмова з медалісткою

interv4     Для випускників розпочала гаряча пора:  швидко промайнув випускний, зібрані всі документи – час вирушати в дорогу. Більшість із хлопців та дівчат давно визначилися із напрямом свого руху, дехто  навіть попрямує у кількох напрямках (добре, що можна спробувати свої сили, поступаючи відразу у кілька вузів). Але у цьому вирі заклопотаності нам вдалося поспілкуватися із гордістю гімназії (або цитуючи відомого героя, із «активісткою, спортсменкою і просто гарною дівчиною») – медалісткою Шестопаловою Марією.
- Добридень. Ми вітаємо тебе із закінченням школи. Маріє, чим запам’яталися тобі шкільні роки?
- Насамперед цікавими і не дуже цікавими уроками, спілкуванням із однокласниками, друзями та вчителями, захопливими екскурсіями у Карпати та Львів, конкурсами, олімпіадами, шкільними святами.
- Як воно, бути медалісткою?
- Я не відчуваю нічого особливого і не вважаю себе кращою за інших, але я рада, що отримала нагороду. Медаль для мене – символ співпраці, моєї та вчителів, протягом шкільних років.
- Що ти можеш сказати про ЗНО?
- Це просто важливий та відповідальний етап, від якого залежить майбутнє. На мою думку, саме така форма оцінювання потрібна в Україні, але поки що вона має свої недоліки та потребує вдосконалення.
- У зв’язку з цим, що ти порадила б тим, хто здаватиме ЗНО наступного року?
- Наполегливо готуватися, бути впевненим у собі і вірити у свої сили.
- До чого готуватися важче: до ЗНО чи випускного вечора?
- Звичайно, до ЗНО, але до випускного приємніше (сміється).
- Сподобалося тобі це свято?
- Так. Все було неперевершено, і навіть дощ не зміг зіпсувати святкового настрою.
- Поділись своїми планами на майбутнє.
- Зараз готуюся до вступу в університет, а далі сподіваюся стати гарним професіоналом і принести користь своїй державі.
- Яка твоя найбільша  мрія?
- Як кажуть: «Якщо мріяти, то вже ні в чому собі не відмовляти». Мрій у мене багато. Але одна з найбільших – здійснити навколосвітню подорож. Надіюся, що вона здійсниться.
- Маріє, дякуємо тобі за інтерв’ю. Бажаємо здійснення всіх мрій, а надалі чекатимемо тебе в школі – з тебе розповідь про твоє нове життя. До побачення.

 Газета Понінківського НВК