Середа, 14 квітня 2021

Обійдуся без репетитора?!

Часу до тестування залишається усе менше й менше. Як краще підготуватися до цього vchytelвипробування – самостійно чи з допомогою репетитора?
   Перевага репетитора полягає в тому, що він бачить сили та можливості учня. Тож може акцентувати увагу на потрібних темах. Хоча можна підготуватися до ЗНО і самостійно. За бажанням кожен школяр сам може спланувати свій час. А як же підійшли до цього питання наші випускники?
   Шкира Лілія: Я користуюся послугами репетитора. Я вважаю, що можна й самому добре підготуватися, але якщо щодня наполегливо працювати, та з репетитором набагато легше.
   Ліщук Олеся: Я займаюся з репетиторами. Як на мене, то без допомоги репетитора неможливо ефективно підготуватися до ЗНО, бо вчитель на уроці просто не має часу пояснити тему та повторити з нами попередні та ті, що вивчались у менших класах.
   Солодкий Юрій: Я не користуюся послугами репетитора, тому що вважаю, що можу підготуватися сам. Просто потрібно мати багато довідників та знаходити час для читання.
   Респондент невідомий: Я займаюся додатково із вчителями, мені це допомагає. Я вважаю, що така робота корисна, тому що вчитель підійде до вас індивідуально.
   Респондент невідомий: Зі мною займаються вчителі, і це мені дуже допомагає. Хоча я вважаю, що якщо виникають певні труднощі, то варто звернутися за допомогою до того чи іншого вчителя.  

colorbar