Середа, 14 квітня 2021

Зорі говорять

   Усім привіт! Це наша постійна рубрика «Випускник», і я її репортер Лавренюк Світлана.
Кожен з нас  знає що таке гороскоп і частенько туди заглядає, цікаво, що чекає на тебе в майбутньому! Так от, і сьогоднішня наша стаття присвячена гороскопу, оскільки  багато випускників ще точно не визначились із професією, ми їм допоможемо визначитись із видом діяльності! Отже, гороскоп професій.
В залежності від кожного знаку зодіаку є різні професії. Вам потрібно знайти лише потрібний знак зодіаку і  прочитати подану інформацію. Все просто!

zori5  Кар'єра та професії знака Овен (21 березня – 20 квітня )
   Представники цього знаку зазвичай знають ким вони хочуть бути з дитинства. Невгамовна енергія Овна дозволяє реалізувати себе в будь-якій області, де потрібні підприємницька кмітливість, уміння  мислити і швидко приймати рішення. Істинне призначення Овна -  творчість. Він може працювати продавцем, брокером, дантистом, хірургом. Не виключено, що досягне непоганих результатів у професійному спорті, для цього він досить витривалий. Незалежно від обраного шляху, Овен прагне до лідерства і впевнений, що він знає справу краще за інших. Мабуть, найкомфортніше він відчуває себе в ролі начальника, неважливо, чи буде під його керівництвом маленька контора або великий завод. Він фанатично відданий своїй справі і докладає всіх зусиль для процвітання свого підприємства.
 Кар'єра та професії знака Телець (21 квітня – 20 травня)
   Представники цього знаку рано почали задумуватись над своєю роллю у цьому житті,і загалом - чого  вони можуть досягти. Головне, чого чекають Тільці від майбутньої роботи, - можливість добре заробляти. Тільці природно спокійні, тому їхню увагу притягуюсь сидячі спокійні роботи. Беручи до уваги потяг  Тельців до різних видів мистецтв, не виключено, що найобдарованіші можуть бути художниками або співаками. В інших випадках підійде робота в театральній сфері, наприклад, стиліст, декоратор, костюмер. Тілець – знак землі, його притягують заняття, пов’язані з природнім матеріалом. Розведення квітів, складання букетів, оформлення і проектування садових площ.  У них є і здібності до кулінарії, ресторанна справа - це робота, у якій вони можуть досягти значних успіхів. З них можуть вийти чудові викладачі іноземних мов. В області архітектури, дизайну, будівництва вони також можуть зробити непогану кар’єру.  Єдина сфера, де не варто пробувати сили – політика, для цієї справи Тільцям бракує енергії  та наполегливості.
zori10
 zori1 Кар'єра та професії знака Близнюки(21 травня - 20 червня)
   Під знаком Близнюків народжується багато людей розумової праці. Близнюки віддають перевагу такому роду роботи, яка пов'язана з безперервною зміною вражень і діяльності: агенти рекламної служби, менеджери, теле -і радіорепортери. Близнюки не люблять рутинної роботи. Це  творчий знак, енергія так і «кипить»  у Близнюках, для них необхідно рух, зміна обстановки, робота, де вони можуть показати всі свої інтелектуальні здібності. І тоді вони будуть веселі і щасливі. Від одноманітної праці Близнюк нудьгує, і ніби Сонечко зайшло за хмару. Близнюки можуть працювати артистами, журналістами, видавцями, секретарями, поштовими службовцями, бухгалтерами, письменниками, торговцями, ученими. Існує тісний взаємозв'язок між приналежністю до сузір'я Близнюків і літературними здібностями. Практично всі вони володіють даром складу і умінням будувати фрази. Вони уміло складають доповіді, звіти, документи і підручники, складають п'єси і пишуть книги, при чому найчастіше це романи, життєпис  чи науково-популярна література. Дуже рідко Близнюки ведуть власний щоденник або пишуть мемуари, не люблять вони й писати листи. Близнюки здібні до мов, тому серед них часто зустрічаються поліглоти. Улюблена мова зазвичай французька. Мовні здібності Близнюків настільки великі і різноманітні, що вони можуть переконати кого і в чому завгодно. Вони відчувають дуже гостро - де і як вигідніше вкласти гроші, якщо Близнюк займається підприємництвом, рівних йому важко знайти. У них схильність до мов, поезії, з них виходять прекрасні письменники. Не люблять неохайність і недбалість. Так їм властиво братися за кілька справ відразу і потім не доводити ні одне до кінця, але якщо Близнюки чимось зацікавилися, вони відповідально підійдуть до справ і зроблять все швидко, якісно, надійно.
 Кар'єра та професії знака Рак (22 червня – 22 липня)
   Народжені під знаком Рака люди  настрою, вони обирають саме ту професію, що їм подобається. При виборі професії варто шукати ту, де чуттєва натура не було перешкодою. Мають успіх у салонах краси і перукарнях, взагалі в сфері обслуговування, в торгівлі продуктами харчування, товарами для дому, системами безпеки. Чудово підходять  професії зв’язані з водою і землею. Професії на які краще навчатись: педагогіка, історія, літературознавство, геологія, археологія. У бізнесі мають надзвичайну  інтуїцію. Вони вміло уникають будь-яких суперечностей. А ще із Раків вийдуть чудові педагоги, консультанти  або  лікарі, адвокати або священики, і взагалі всі професії, де можливо дозволити собі  полінуватися. Важливо, що потім вони завзято відпрацюють  цей час , - якщо їх тільки чим - небудь не розізлити. Раки працюють в торгівлі  товарів, закупці и продажі обладнання, харчової  промисловості, в ресторанах і готелях. Для Раків підходять такі  види мистецтва: скульптура і живопис, музика, музейна справа, дизайн і інтер’єри  будівель, фотографії та література. Він  може знайти себе в банківській справі, продажі нерухомості, навчанні  дітей, викладанні  лекцій, садовій справі,  політиці. У загальному  Раку підвладні майже всі сфери життя, причому  не лише  чоловіку, але і жінці.
zori6
 zori4 Кар'єра та професії знака Лев (23 липня – 23 серпня)
   Яке б місце у житті не займав Лев, але він бажає лідерства. Представники  цього  знака рано розуміють  важливість вибору професії. Лев не витрачає  часу на маленькі плани і проекти, його ціль - велике діло, що принесе великий  прибуток. Він - активна, працьовита натура і прекрасно проявляє  себе в якості керівника в будь-якого масштабу діяльності. Політика, підприємства, культура, шоу-бізнес, рекламна діяльність – ось, але це  далеко не всі, області прикладення  його сил. У Лева природжені організаційні якості, він рідко помиляється в виборі виконавця. Його працьовитість неймовірна, іноді він забуває про відпочинок і харчування, що негативно проявляється на його фізичному стані.
 Кар'єра та професії знака Діва(24 серпня – 22 вересня)
   Розумні, працьовиті та відповідальні Діви здатні добитися успіху в будь-якій області. Їх прозорливість й уміння робити точні висновки незамінні в бізнесі, але стануть в нагоді і в інших областях. Прагнення Дів до гармонії і досконалості в усьому робить їх відмінними критиками, а також може принести успіх там, де потрібно виправляти або вдосконалити зроблене іншими, будь то редакторська робота, оцінка будівельних проектів або консалтингова діяльність. Діви стають прекрасними лікарями, що володіють не тільки широкими і глибокими знаннями, але і щирим співчуттям до пацієнта, а також сильним бажанням полегшити його страждання. До речі, серед Дів багато й тих, хто здатний лікувати людей нетрадиційними методами або, принаймні, діагностувати захворювання без спеціального обстеження. Найпопулярніші уважні і терплячі Діви не знають собі рівних в аудиторській, бухгалтерській або юридичній діяльності, а от для успіху в політиці їм не вистачає агресивності і напору. Крім того, Діви чудові, коли потрібно стежити за дотриманням існуючих законів, але абсолютно не схильні до законотворчості.
zori2
 zori8

Кар'єра та професії знака Скорпіон(24 вересні – 22 жовтня)
   Скорпіони володіють даром впливати на людей, до того ж блискуче володіють ораторськими прийомами, тому серед них особливо багато продавців-консультантів, страхових агентів і політиків. Але задовольнятися цим їм не варто: особистість Скорпіонів багатогранна, з них виходять видатні філософи, яскраві художники, геніальні окультисти. Крім того, вміння домовлятися навіть із найвимогливішим партнером перетворює Скорпіонів в хороших миротворців, здатних залагодити будь-який конфлікт. Успішно реалізуються Скорпіони в медицині, особливо в діагностиці. Крім того, вони не бояться вдаватися до нетрадиційних методів лікування і часто успішно проводять ризиковані операції. Серед Скорпіонів багато винахідників, але, на жаль, мало реалізаторів. Але наявність поруч тлумачного колеги-виконавця може принести Скорпіону тріумф у різних наукомістких галузях.

 Кар'єра та професії знака Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
   Кар'єра Стрільців зазвичай складається нерівно, і начебто суперечить їх натурі: здатні концентруватися і займатися одним і тим же справою довгий час, Стрільці при цьому намагаються не обмежуватися однією спеціальністю, раз по раз починаючи своє життя з нуля. Працьовитість і зосередженість допомагають їм досягти успіху практично в будь-якому починанні, але чим ближче вершина - тим більше Стрільців тягне зайнятися чимось новим або незвіданим. Для найбільш активних і безстрашних Стрільців краще всього підходять професії, що відлякують людей більш мирних і спокійних; міліціонери, пожежники, рятувальники, військові журналісти, солдати, льотчики або водолази - ось ким стають люди цього знака, якщо ніхто не обмежує їхній вибір. Багато Стрільці схильні до музики, тому стають композиторами, виконавцями або майстрами з виготовлення інструментів. Стрільці за вдачею своєю гравці і ті з них, хто не реалізують цю схильність у бізнесі, зазвичай стають завсідниками казино або воротилами фондової біржі. Шкода, але в азартних іграх Стрільцям зазвичай не щастить, до того ж легко зароблені гроші моментально витікають у них крізь пальці. Від бездіяльності Стрільці зазвичай страждають, тому робота є невід'ємною частиною їхнього життя, змушуючи жертвувати не тільки вільним часом, але і інтересами сім'ї.
zori9
 zori3 Кар'єра та професії знака Козеріг (22 грудня – 20 січня)
   Будучи людьми «земного» знака, багато Козероги домагаються професійних успіхів в таких областях, як гірнича справа, будівництво, сільське господарство. Інші, позбавлені дослідного духу, але не почуття прекрасного, стають неперевершеними фахівцями в області антикваріату. Треті, рухомі амбіціями і жагою влади, звертаються до політики чи адміністративній роботі. Завзятість, акуратність, відповідальність і терпіння роблять Козерога цінним співробітником в очах начальства, а ось товариші по службі будуть бачити у ньому швидше конкурента, ніж приємного у всіх відносинах товариша-колегу. Кращих результатів Козероги домагаються в тому випадку, коли працюють поодинці, причому важливу роль відіграє і наявність окремого кабінету. Козероги-керівники бувають деспотичним і надміру вимогливі. Найбільш хитрі не шкодують часу на спілкування з підлеглими, вивчають їх слабкі і сильні сторони, потім стаючи безсоромним маніпуляторами. Козероги скоріше будуть все життя заздрити успішним ділкам і невтомним першопрохідцям, ніж хоч раз зважаться на ризиковану операцію, сумнівну авантюру або необачний крок. Прагнучи зберегти досягнуті блага і не кваплячись із їх примноження, Козероги якщо й досягають цього багатства, то лише до зрілого, а то й похилому віку. Цьому сприяє ще і те, що підкорення кар'єрного Олімпу Козероги зазвичай починають пізніше представників інших знаків.
 Кар'єра та професії знака Водолій (21 січня – 19 лютого)
   Водолії часто мріють про кар'єру підприємця, але на ділі їм вигідніше залишатися найманими працівниками: у цьому випадку вони ставляться до справи більш відповідально і домагаються кращих результатів. Взагалі, для успіху на діловому поприщі Водолія не вистачає сили волі, щоб впоратися з собою, і товстої-товстої шкіри, яка б захищала їх ніжну душу від впливу навколишнього світу. Крім того, люди, що народилися під цим знаком, рідко йдуть навіть на виправданий ризик і занадто пізно використовують свій шанс. Так що немає нічого дивного в тому, що багаті люди з Водоліїв виходять рідко. Зате серед них досить багато людей відомих, література і мистецтво дають їм куди більше, ніж бізнес, можливостей проявити себе. Водолії можуть домогтися успіху в областях, що вимагають контакту з людьми - журналістики, соціології, викладацької діяльності, але при цьому ніколи не будуть віддаватися роботі всієї душею. Їм необхідна можливість час від часу залишатися наодинці з собою, тому Водолії, що вибрали публічні професії, часто влаштовують собі довгі відпустки, які віддають перевагу проводити у відокремлених місцях. З Водоліїв виходять тонкі психологи і хороші лікарі-терапевти, консультанти з різних питань, гіди і турагенти. Крім того, серед них багато вчених, часто вражають широтою свого кругозору.
zori12
 zori7 Кар'єра та професії знака Риби
   Хоч би безпорадними не здавалися Риби, число областей, де вони можуть домогтися успіху досить велике. Так, природна доброта і співчуття нерідко приводять їх в медицину або освіту. Уява відкриває Рибам шлях у мистецтво, а схильність до всього незвичайного - в експериментальні та окультні науки.
   Риб рідко можна побачити в числі видатних бізнесменів і мільярдерів, самостійно збили капітал: вони не женуться за славою, престижем або багатством, задовольняйтеся тим, що забезпечують для себе "нормальний рівень життя". Риби не виживають в конкурентній боротьбі; для того, щоб подолати шлях до успіху, їм потрібна підтримка, тверда рука,  яка підштовхує вперед і не дає звернути з стежки. Серед Риб є справжні трудоголіки, але як правило вони віддаються роботі з головою тому, що прагнуть втекти від реальності. Риба-вчений буде цілодобово працювати в лабораторії, можливо, просто тому, що дискомфортно почуває себе вдома. У сучасному світі талантам Риб знаходиться застосування в реклами та індустрії розваг. Рибі не під силу керувати заводом або банком, а ось очолити станцію або телестудію вони можуть цілком. Інтерес до подорожей і вміння поділитися враженнями робить з Риб відмінних журналістів або турагентів; крім того, люди цього знаку рідко сильно прив'язані до дому, тому можуть по кілька років працювати в чужій країні. Багато Риби стають священиками і ченцями, таким чином реалізуючи своє бажання допомагати людям; інші з тією ж метою звертаються до благодійної діяльності.
   zori11

 Ну ось на цьому і закінчується наша стаття. Усім чудового настрою, а нашим випускникам  правильного вибору!

colorbar